دست نوشته های یک مانی
  
 دست نوشته هایی از سوی کسی که بر عکس بسیاری ، فکر می کند . دست نوشته هایی شامل : تاریخ ، سیاست ، جامعه و ...
 
آرشیو
نگاه به موضوعات یاوه نامه ها
 
پنج‌شنبه 31 اردیبهشت‌ماه سال 1388
تقدیم به شیخ اصلاحات ، همانکه از حماقت خنجر می زند !!

یه دوستی چند روز پیش توی دانشگاه برگشت به من گفت که شما وبلاگت رو هروقت عصبی می شی آپ می کنی ؟!؟ حالا ما هم بر فرض همین مسئله ؛ گویا باید آپ کنیم و مطلبی رو تقدیم به سمبل ستون پنجم بکنم !!


===============================================


خنجری از جنس حماقت !!


حکایت کروبی ، بیشتر حکایت آن خاله خرسه ی معروفی است که وقتی دید حشره ای بر روی دوستش نشسته ، خواست از سر لطف آن حشره را از جایش تکان دهد تا دوستش براحتی بخوابد ولی با برداشتن سنگی و پرتاب آن به سمت حشره موجبات مرگ دوستش را فراهم کرد !!


شخصیتی که در اوائل دهه هفتاد ، در زمان حضورش در بنیاد شهید و صیغه کردن عده ای زنان شهدا اولین ضربه را بر پیکره روشنفکران اصلاح طلبان وارد کرد ؛ هرچند در آن زمان اصلاحطلبی به معنای فعلی نبود ولیکن این حرکت از سوی فردی که خود را حامی یک سری از آزادی ها مدنی می دانست ، سخت سنگین بود !!


شیخی که در زمان ریاست مجلس ششم ، در زمانی که هم قدرت در دست اصلاح طلبان بود و هم مجلس ؛ مانع به ثمر رسیدن خیلی از طرح های نمایندگان اصلاح طلب که خواهان اصلاحات در شورای نگهبان و ارگانهای تحت امر رهبری و سیستم فاسد اطلاعاتی بودند شد و با اظهار نظرهای بی موقع عواطف و احساسات عمومی مردم را نسبت اصلاح طلبان تحریک میکرد و آب را به آسیاب جناح راست می ریخت .


شیخی که حقیقتا یار دوازدهم اصولگرایان بوده و با ادعای اینکه من لر و ساده هستم از هیچ ضربه ای علیه اصلاح طلبان فروگذاری نکرده است و وقتی بیاد می آورم که با حمله ی آمریکا به عراق وی با اعلام تئوری اتحاد با عراق و مقابله با آمریکا موجبات فراری شدن عامه مردم از اصلاح طلبان شد ، بیش از پیش علاقه پیدا می کنم تا با دائی جان ناپلئونی دیدن قضیه ؛ اعتقاد پیدا کنم که جنگ زرگری وی با شریعتمداری را باور کردن ساده انگارانه است !!!


هرچند ضربات مهلک ایشان به همین جا ختم نشد و شعار پنجاه تومان که حقیقتا توهین به شخصیت حتی عامه مردم بود و نمادی از پوپولیسم فکری به شمار می آمد خود باعث ایجاد زمینه ای شد که هم آرای اصلاح طلبان شکسته شود و هم اینکه اصلاحطلبان تا مدتها مورد تمسخر اصولگرایان قرار گیرند و بعد از اعلام ایجاد حزب از سوی وی و یاری خواستن از مردم برای پیشنهاد نام برای حزبش ، با واکنش تمسخر آمیز از سوی هفته نامه یاللثارات ( که از تحجر رو دستش نخواهد اومد ) قرار گیرد و این هفته نامه پیشنهاد دهد :


نام را بگذارید انجمن پنجاه تومنی بگیران مبارز !!بعد از ایجاد حزب کذایی اعتماد ملی ، وی باز هم موجبات شکسته شدن آرای اصلاح طلبان در انتخابات شوراها و مجلس شد .


گویا این روز ها هم شیخ اصلاحات که حقیقتا معلوم نیست این لقب را بر چه مبانیی بر وی گذارده اند در تلاش است تا میر حسین موسوی را تخریب کند و سخنرانی های وی و خانوم کدیور و آقای کرباسچی در سه نقطه مختلف کشور در مورخ 23 و 24 اردیبهشت خود گواه این است که هرچقدر میر حسین تلاش می کند تا دولت نهم را نقد کند ، شیخ اصلاحات با آن همه دب دبه و کب کبه در تلاش برای تخریب میر حسین است !!!


براستی که هسته مرکزی اصلاحطلبان خاتمی است و لاغیر و حمایت صریح خاتمی از میر حسین خود بر همه چیز حجت است و این وسط شیخ اصلاحات جز افتراق آرا و موجبات رای آوردن مجدد احمدی نژاد گویا هدفی ندارد و شاید بی مناسبت نباشد که بگویم ؛ ما را به خیر تو امید نیست ، شر مرسان !!


مانی 


==============================================


این هفته یکی از پر مشغله ترین هفته های عمرم بود و بجون جفت بچه هام  ( ! ) قسم کل ساعتایی که توش خوابیده باشم رو جمع بزنم ، به زور 30 ساعت بشه و خبر خوشحال کننده داخلش هم آزادی طه عزیز بود .


خوب یه چند خط هم با اجازتون درد و دل کنم و رفع زحمت کنم !!


چند وقته هر سری که سقوط می کنم ، سعی می کنم بلند بشم و خودمو بتکونم و از نو شروع کنم . این سقوطایی که می گم خیلی منو می شکنه و بدجور روم تاثیر می ذاره ... نمی دونم تا کجا باید رفت ، ولی می دونم باید رفت ، اونم نه تا وسطاش ، تا آخر آخرش .

گله ای نیست ؛ خودم خواستم اما این فاصله خیلی عذاب آوره و بعضی وقتا می گم شاید یه جای کار اشتباه دارم می کنم و ولی هرچی می گردم این اشتباه رو پیدا نمی کنم !!


شاید مغزم دچار نشتی شده !! مگه نه ؟!؟!؟ ( این مگه نه ضمیرش یه نفر بود که خودش می دونه کی هست زیاد روش گیر نکنید و از فرصت هم سو استفاده نکنید و بگید آره )


بی نهایت ممنون که یاوه نامه این سری رو هم می خونید . 

نظر هم بدید باعث دلگرمیه !!


مانی 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد ملتی که اومدن این یاوه ها رو خوندن : 64447


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یاوه ها
 
 
free counters