دست نوشته های یک مانی
  
 دست نوشته هایی از سوی کسی که بر عکس بسیاری ، فکر می کند . دست نوشته هایی شامل : تاریخ ، سیاست ، جامعه و ...
 
آرشیو
نگاه به موضوعات یاوه نامه ها
 
پنج‌شنبه 5 دی‌ماه سال 1387
دوستی خاله خرسه یا اندر احوالات ملتی عجیب ؟!؟!!

دوستی خاله خرسه بطور کلی  این روز ها مصداق زیادی در کشور ما پیدا کرده و حمله به سفارت مصر مورخ 9 دسامبر و حمله به سفارت تعطیل شده ی آمریکا در ایران و مصداق های قدیمی همچون حمله به سفارت دانمارک و کانادا انگلستان و ... در گذشته این شبهه را ایجاد می سازد براستی سود این حرکات بیشتر است یا زیان هایش ؟!؟!به عبارت بهتر ، بهتر نیست اینگونه تحرکات و حمله به سفارت های دیگر را به مخاطره انداختن منافع و امنیت ملی نام نهیم ؟!؟!


عکس فوق درگیری عده ای با نام دانشجو در مقال سفارت مصر است که با نیروهای ویژه درگیر شده و معلوم نیست که آیا این نیرو ها را صیهونیست یافته اند یا می خواهند به جان سفیر مصر تعددی بکنند !؟!؟ آنچه که مسلم است این است که نه چهره ی ایشان و نه برخورد نیروهای ویژه تظاهر هست و نه این نمایشی برای جهان است !!شاید اگر سرباز وظیفه ای این وسط کشته یا مجروح می شد صهیونیست جهانی مشتی خورده بود . و از همه اینها گذشته گویا این برادران نمی دانستند که سفارت خانه بر اساس ضوابط بین المللی مانند خاک کشوری حساب می شود و چنانچه در این گیر و دار خسارتی بر سفارت وارد شود کشور افراد مهاجم باید خسارت آنرا بپردازد و آیا جز این است که در حمله ی سال گذشته به سفارت دانمارک بنا به دعوایی کشور فوق الذکر در دادگاه غرامتی یک میلیون کرونی از ایران خواسته شد و ایران محکوم به پرداخت 600 هزار کرون شد و علاوه بر خدشه دار شدن چهره ی حکومتی ایران مردمی از ایران به جهان معرفی شدند که پرچم آتش می زنند و با وانت پیکان خود را به دیوار سفارت می کوبند !!!!


هرچند که در جریان حمله به سفارت مصر نیز پرتاب مواد آتش زا و سنگ به داخل این سفارت و پخش آن توسط سایر تلویزیون های بین المللی اثبات منطقی بودن ما را داشت ولیکن اگر قشر دانشجو که مثلا فرهیخته اس اینگونه باشد پس چه انتظاری است از سایرین !؟!؟


هرچند وقتی رئیس جمهور کشوری با افتخار بعد از 4 سال نابودی  از آبادانی صحبت می کند و تمام دنیا را حیران در کار خویش معرفی می کند نباید انتظاری جز این داشت !!همایش پرتاب کفش در مقابل لانه جاسوسی
همایش پرتاب کفش در مقابل لانه جاسوسیهرچند که در این میان نتوانستم بفهمم اصولا پرتاب کفش به سفارت تعطیل شده ی آمریکا چه پیامی داشته ولیکن متوجه شدم اشغالگران سفارت آمریکا یک عده فحش دهنده دائمی استخدام کرده اند که هر روز جلو این چند تا خشت کهنه و سیم خار دارهای زنگ زده ابلیس بزرگ به بهانه های مختلف جمع شوند و انواع فحش و ناسزا را بارش کنند .هر چند اگر کمی دیدمان را توسعه دهیم پس از 28 سال باید به این نتیجه برسیم هر چه بلا سر ما می آید از بی لیاقتی مسئولین پر مدعا و حراف خودمان است نه .... !!!!!!!!!!!!!!!مانی


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد ملتی که اومدن این یاوه ها رو خوندن : 64447


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یاوه ها
 
 
free counters