دست نوشته های یک مانی
  
 دست نوشته هایی از سوی کسی که بر عکس بسیاری ، فکر می کند . دست نوشته هایی شامل : تاریخ ، سیاست ، جامعه و ...
 
آرشیو
نگاه به موضوعات یاوه نامه ها
 
پنج‌شنبه 12 دی‌ماه سال 1387
کارگزاران هم توقیف شد !!! آقایان دینمان را که گرفتید ...

صبح چهارشنبه مورخ ۱۱ دی سال ۸۷ در یک خبر غافلگیر کننده اعلام شد روزنامه کارگزاران بدستور سازمان وزارت ارشاد توقیف و بسته شد !! دلیل این امر تخطی از اصل ۶ قانون مطبوعات اعلام شد !! گویا روزنامه مذکور در یادداشت چهارشنبه خود با انتشار بیانیه ی تحکیم وحدت که در آن مبارزان حماسی را تروریست هایی معرفی کرده بود ، که با پناه گرفتن در کودکستان ها و بیمارستانها جان بچه ها و زنان را در خطر می اندازند .  

 

برای دیدن قانون مطبوعات اینجا را کلیک کنید .  

 

برای دیدن خبر این مطلب در شبکه خبر اینجا را کلیک کنید .  

 

برای دیدن خبر در یاری نیوز اینجا .  

 

و برای دیدن خبر با تفاضیل بیشتر در شهاب نیوز اینجا را کلیک کنید . 

  

 ===============================  

 

آقایان دینمان را که گرفتید ؛ لااقل نگذارید به دین خودتان شک کنیم !!! 

 

 شاید بسته شدن کارگزاران بهانه ای بود برای کمی تعقل و نوشتن . نوشتن از برای کسانی که داعیه ای در آزادی دارند که حتی فرانسه هم ندارد !!!  

داعیه ای بس طویل که از آن بعنوان فرصتی برای نفس کشیدن می توان نام برد !!! آنانی که در پوستین و قالب جامعه ی مدنی فرو رفته اند و با نام اسلام و علی برای خود بازاری براه انداخته اند . آنانی که تا گفته شود علی از حکومت علی دم می زنند و که حقیقتا هیچ چیز حکومت علی را در نیافته اند . 

 

 آنانی که بجای یافتن علی نامی از وی را در نمازهای جمعه فریاد می زنند و با شعار (( ما اهل کوفه نیستیم )) علی را یاد آور می کنند . 

 

 بسته شدن روزنامه ای تنها بدلیل انتشار اعلامیه گروهی که در زیر لوای فعالیت های قانونی فعالیت می کنند جز دنبال بهانه بودن دفاعیه ی دیگری نیز دارد !؟!؟ شمایی که طاقت کمترین انتقادی را ندارید و کمترین مسئله ای باعث تکدر خاطر مبارکتان می شود چگونه از علی دم می زنید ؟!!؟  

 

ما که علی را ندیدیم ولی آنچه که شنیدیم از علی آن بود که بر سر نماز های یومیه که بجماعت می ایستاد ، خوارج نامی در گوشه و کنار با خواندن آیه هایی با مضمون نکوهش فردی که در گذشته از سابقین بود و حالا باید بخاطر اشتباهش توبه کند وی را مواخذه می کردند و حتی جفا را تا جایی برده بودند که نماز هایشان را با امامت فرد دیگری آن هم در مسجد کوفه و در کنار علی می خواندند و رفتار علی با ایشان چه بود !؟! 

 جز آنکه علی خود حقوق ایشان را از بیت المال همچنان بمثابه گذشته می داد !؟! جز آنکه بارها سعی کرد ایشان را متقاعد باشتباه خویش کند ؟!!؟ جز آنکه علی ابدا راضی به کشته شدن احدی از ایشان نشد !؟!؟  

 

حکومت ریاکارانی را یافته ایم که مسئولش با دادن هزارتومانی در مقابل دوربین ها به یتیمان و مستمندان نیکوکاری را به زشت ترین حالت نشان می دهد و نمی پرسد کسی که آیا علی نان و خرما را که به در خانه ها می برد به ریا آنرا آغشته می کرد؟!!؟  

 

علی کی به مردم و مخالفانش من جمله طلحه و زبیر و خوارج تهمت زد !؟!؟ کارمان به جایی رسیده که حضرات با دزد خطاب کردن یکدیگر و تیکه پاره کردن القاب گدار پرور و گدا زاده و ... برای یکدیگر هندوانه باز می کنند و روزنامه ی فحاش کیهان که عالم و آدم را مستکبر و اصلاح طلب را مواجب بگیر آمریکا می بیند در شماره روز چهارشنبه (۳۱ دسامبر) در بخش خبرهای ویژه‌ی خود مقاله‌ای نوشت که  

 

«اینجا رادیو اسرائیل است! صداى ما را از دفتر تحکیم وحدت مى شنوید!» . کیهان نوشت، این ادعا که رزمندگان حماس در کودکستان‌ها و بیمارستان‌های غزه مخفی شده‌اند، قابل اثبات نیست و از آن گذشته رزمندگان حماس از مردم این کشور قابل تفکیک نیستند. این روزنامه مدعی شد، بیانیه‌ی دفتر تحکیم وحدت با اظهارات مقام‌های اسرائیلی انطباق کامل دارد .   

 

شاید هم بقول جناب الهام :  

   

 

سخن کوتاه تر می کنم و روشن تر می گویم ، ما که علی را مردی جدا از شما یافتیم ، مردی که هیچ چیزش شبیه شما نبود .  

هرچند خواندن متنی بدین مضمون از سوی کارکنان تحریریه کارگزاران آدمی را به حیرت وا می دارد :

 عضو هیأت تحریریه‌ی روزنامه‌ی "کارگزاران" در زمینه فضای درون هیأت تحریریه گفت، همکاران وی دفتر روزنامه را بدلیل تهدیدهایی که از خارج صورت گرفته است، تخلیه کرده‌اند. وی افزود: «تقریبا بچه‌های روزنامه تا یکساعت پیش در تحریریه حضور داشتند. منتها پس از آنکه اعلام شد که برخی افراد تماس گرفته و تهدید کرده‌اند به دفتر روزنامه حمله خواهند کرد، تحریریه تخلیه شد و کلیه مسئولان روزنامه، محل را ترک کردند. تماس‌های مشکوک و تهدیدآمیزی گرفته شده بود و اعلام کرده بودند توسط برخی افراد به روزنامه حمله خواهد شد. به خاطر همین همکاران روزنامه را ترک کردند تا ببینیم شرایط بعدا چگونه پیش خواهد رفت.»  

 

پس بهتر آنست که بنویسیم دموکراسی دینی بخوانیم دموکراسی بر سبک چاله میدونی !!!  

 

مانی


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد ملتی که اومدن این یاوه ها رو خوندن : 64447


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یاوه ها
 
 
free counters